II Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Litracki „Inne Zakończenie”

KOLEJNY SUKCES ODNIESIONY W KONKURSIE PLASTYCZNO-LITERACKIM

Sześcioro uczennic ZSP w Rudnie wzięło udział w II Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Literackim „Inne zakończenie” organizowanym przez Szkołę Podstawową FILOMATA oraz Publiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Gliwicach.

Znakomite prace literackie i plastyczne przygotowały: Emilia Miesiączek, Oliwia Pawletko, Żaneta Zwiernik, Natalia Stromska, Magdalena Pater oraz Agata Szubert. Zadaniem uczestników konkursu było napisanie tekstu fabularnego, którego główny bohater – kot Pazurek – wędruje po świecie i przeżywa niezwykłe przygody. Uzupełnieniem tekstu była praca plastyczna wykonana techniką dowolną.

Cieszy nas ogromnie, że aż trzy prace zostały dostrzeżone przez jury. Natalia Stromska zdobyła I miejsce, a Magdalena Pater oraz Agata Szubert – wyróżnienia.

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestniczkom konkursu i dziękuję za zaangażowanie.

Pani Bożena Kaczmarczyk