Dzień Matki i Ojca 2017 w Przedszkolu

DZIEŃ RODZINY

16 maja w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Obecnością zaszczyciły nas licznie przybyli rodzice, co bardzo cieszyło.

Uroczystość rozpoczęliśmy od powitania gości i zaproszenia do obejrzenia występu przedszkolaków. Były tańce, piosenki, dzieci pięknie grały na instrumentach perkusyjnych. Najbardziej podobała się gościom inscenizacja pt ,,Kłopoty łyżki” w wykonaniu naszych dziewczynek. Dzieci otrzymały wiele braw, a ich występy wywołały uśmiech na twarzach rodziców. Swą obecnością zaszczycił nas pan policjant wraz z policyjną maskotką – psem Sznupkiem. Były przejazdy policyjnym radiowozem oraz zabawy i pląsy ze Sznupkiem.

Następnie dzieci zaprosiły swoich rodziców do wspólnego udziału w grach i konkursach. Między innymi był quiz ,,Czy znam swoich rodziców”. Tatusiowie popisywali się także umiejętnością szybkiego ubicia piany z jajek.

Po zabawach można było się posilić ciastem lub pieczoną kiełbaską. Pod koniec dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty i złożyły serdeczne życzenia. Było dużo wzruszeń i uśmiechów.

p. Krystyna Bycka