Podsumowanie Konkursu „Czytanie ze zrozumieniem”

IX Gminny Konkurs  „Czytanie ze zrozumieniem dla uczniów klas trzecich”

28.04.2017 roku  odbył się IX Gminny Konkurs „Czytanie ze zrozumieniem dla uczniów klas trzecich” pod patronatem honorowym Wójta Gminy Rudziniec. Konkurs został zorganizowany przez ZSP w Rudnie i GOK w Poniszowicach. W konkursie wzięło udział 21 uczniów z 7 szkół (ZSP Pławniowice, SP Bojszów, SP Bycina, ZSP Poniszowice, SP Kleszczów, ZSP Rudziniec,  ZSP Rudno).  Po konkursie uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek i wzięli udział w zajęciach plastycznych zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Poniszowicach.

Komisja w składzie:  Sylwia Welik – przewodnicząca komisji, Sonia Kirchniawy – członek komisji, Brygida Gomolla – członek komisji, po sprawdzeniu testów ogłosiła następującą listę zwycięzców:

I miejsce Tomasz Panek – SP Kleszczów

II miejsce Radosław Gniecki – SP Bycina

III miejsce Martyna Ogaza – SP Bycina

Wyróżnienia: Alicja Klencz – ZSP Rudziniec

Oliwier Borsz – ZSP Pławniowice

Zwycięzcy otrzymali nagrody  ufundowane przez Wójta Gminy Rudziniec i organizatorów:  ZSP w Rudnie i GOK w Poniszowicach.