Zakończenie Roku Szkolnego 2016/17

ROK SZKOLNY 2016/2017 JUŻ ZAKOŃCZONY!!!

Dnia 23 czerwca 2017 r. uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny. O godz. 9:00 w kościele parafialnym w Rudnie ks. proboszcz odprawił mszę świętą w intencji nauczycieli i uczniów.

Ciąg dalszy uroczystości miał miejsce w szkole. Po odśpiewaniu hymnu i powitaniu gości, Dyrektor Ewa Dohrmann oddała głos Julii Liszce oraz Agacie Szubert z Samorządu Uczniowskiego. Dziewczyny życzyły wszystkim udanych wakacji. Uczniowie klasy V pod opieką wychowawcy p. Małgorzaty Prochoty przygotowali występ artystyczny na pożegnanie starszych koleżanek i kolegów. Aż łezka zakręciła się w oku, kiedy przypominali oni dokonania szóstoklasistów.

Następnie kl. VI wraz z wychowawcą p. Piotrem Szczepaniakiem podsumowała sześć lat swojej działalności w ZSP Rudnie. Dopełnieniem ich występu była prezentacja multimedialna i zdjęcia. Nie mogło też zabraknąć podziękowań dla nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły.

Po części artystycznej nastąpił długo oczekiwany moment, czyli rozdanie świadectw i nagród najlepszym uczniom.

Bożena Kaczmarczyk