Życzenia na zakończenie roku szkolnego 2016/17 od Samorządu Szkolnego

Życzenia Samorządu na zakończenie roku szkolnego 2016/17

Szanowna Dyrekcjo oraz drodzy Nauczyciele i Wychowawcy, Koleżanki i Koledzy.

Dziś świętujemy zakończenie roku szkolnego. Jesteśmy jeszcze w budynku szkoły, ale myślami znajdujemy się już daleko stad, przeżywając kolejne wakacyjne przygody. Lecz zatrzymajmy się jeszcze na chwilę. Zanim wyruszymy w naszą dwumiesięczną podróż, chciałabym wypowiedzieć się w imieniu całej społeczności uczniowskiej.

Dziękujemy:

Za uśmiech, dobre słowo, zachętę do pracy gdy nic się nie udawało i pochwałę gdy wszystko szło dobrze.

Za pomoc w odkrywaniu tego w czym jesteśmy najlepsi i przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się spodziewamy.

Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni.

Za przełamanie strachu do rzeczy nieznanych i niezrozumiałych.

Za to, że mogliśmy zawsze na naszą Szkołę liczyć!

Za kolorowe lata nauki, które wniosły w nasze życie tak wiele radości.

Wszystkim zgromadzonym na tej sali pragnę życzyć gorącego lata, ciepłej wody, wiatru w żaglach, czystych szlaków górskich oraz spędzenia jak najmilej wakacji.

Samorząd Szkolny wraz z Opiekunem