Oddział Przedszkolny: ​Tygryskowe Pasowanie na Przedszkolaka

Tygryskowe Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 5 X odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Przygotowania do tego dnia trwały zaledwie niecały miesiąc. Każde z dzieci włożyło w to całe swoje serce,aby w tym jednym wyjątkowym dniu pokazać się z jak najlepszej strony oraz zasłużyć na miano prawdziwego przedszkolaka. Dużo uśmiechu, tańców oraz mnóstwo pozytywnej energii,która towarzyszy nam każdego dnia podczas zajęć sprawiły że  grupa Oddziału Przedszkolnego przyjęła nazwę Tygryski. Rozbrykane jednakże zawsze chętni do pomocy oraz współpracy. 13 dzieci tak różniących się od siebie były dla mnie inspiracja do wyróżnienia u każdego z nich tak wyjątkowej czy zabawnej cechy. Każde z dzieci otrzymało mistrzowska szarfę. Całość pomogła nam zorganizować Pani Monika, która również zaangażowała się cała sobą w przygotowania. Towarzyszyła nam podczas prób oraz wspierała podczas występu. Wspólnie zadbałyśmy o piękny wystrój sali oraz stolików na których nie zabrakło świeżych kwiatów oraz świec. Pojawiły się również słodkości dla każdego przybyłego gościa.

p. Kinga Kaczmarek