Przedszkolny Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 23.01.18 r. przedszkolaki obchodziły Dzień Babci i Dziadka. Tygryski i Misie przygotowały dla swoich babci i dziadków wspaniałą uroczystość z okazji ich święta. Było zabawnie i wesoło, chwilami wzruszająco. Przedszkolaki pięknie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły. Do wspólnej zabawy włączyli się również babcie i dziadkowie. Dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki, na każdego czekał również słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie tej pięknej uroczystości. Szczególne podziękowania składamy właścicielom restauracji „u Vona” za udostępnienie nam sali na czas uroczystości, abyśmy wszyscy wspólnie mogli świętować ten dzień.

p. Marianna Bury