Czytanie ze zrozumieniem 2018

Dnia 10 kwietnia 2018 r. odbył się zorganizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rudnie i Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec w Poniszowicach X Gminny Konkurs „Czytanie ze zrozumieniem” dla uczniów klas trzecich pod patronatem honorowym Wójta Gminy Rudziniec Pana Krzysztofa Obrzuta. Przy organizacji i prowadzeniu konkursu pomagała pani Krystyna Krusiec. W konkursie wzięło udział 24 uczniów z 8 szkół z gminy Rudziniec.

Komisja w składzie: p. Sonia Kirchniawy – przewodnicząca, p. Brygida Gomolla – członek komisji, p. Ewa Macioszek – członek komisji przyznała I, II, III miejsce i jedno wyróżnienie.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce – Franciszek Lison, ZSP w Rudzińcu.

II miejsce – Paulina Szumska, SP w Kleszczowie.

III miejsce – Patrycja Marek, ZSP w Rudzińcu.

Wyróżnienie – Weronika Spałek, ZSP w Poniszowicach.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy trzeciej: Paulina Mika, Laura Ptaszek, Julia Brudek, których przygotowywała pani Agnieszka Sołtysiak. Dziękujemy im za udział i przygotowanie. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Zwycięzcy otrzymali między innymi: dyplomy, książki, zakładki, głośnik bluetooth, słuchawki bezprzewodowe, bezprzewodową mysz optyczną.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i już dziś zapraszamy do kolejnych edycji konkursu.

p. Krystyna Krusiec