Międzywojewódzki Konkurs Plastyczny „Moja Sowa”

PAULINA RYPIŃSKA Z ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO PRZY SP W RUDNIE WYRÓŻNIONA W MIĘDZYWOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „MOJA SOWA”

Znamy już wyniki Międzywojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Moja sowa” dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym organizowanego przez Nadleśnictwo Rudziniec.

Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej techniką dowolną przedstawiającej sowę. Komisja konkursowa w składzie: p. Hanna Kuciel-Zając – artystka-plastyk oraz p. Agnieszka Polowczyk i p. Adam Głowacki – pracownicy Nadleśnictwa Rudziniec, nie miała łatwego zadania, napłynęło bowiem prawie 800 prac z województwa śląskiego i opolskiego. Ostatecznie – po długich i burzliwych naradach – wybrano te najlepsze. Pomysłowość, oryginalność i wkład własny twórców zadecydowały o ostatecznym wyniku. Cieszy nas ogromnie, że uczennica Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Rudnie – Paulina Rypińska – zdobyła wyróżnienie w kategorii „Przedszkola”.

Serdecznie gratulujemy Paulinie i życzymy kolejnych sukcesów!