Biegi Przełajowe 2018

Drużynowe biegi przełajowe

Dnia 15 maja 2018 roku na boisku LKS w Rudnie odbyły się zawody sportowe. ZSP w Rudnie reprezentowały dwie drużyny – chłopców oraz dziewczyn. Drużynę męską tworzyli: Piotr Mrówka, Tomasz Drost, Gabriel Sklorz, Adam Safinowski, Ksawery Maciołek oraz Mateusz Drost. W skład drużyny dziewczyn wchodziły: Natalia Zaczkowska, Magdalena Pater, Paulina Orlik, Marlena Rapsiewicz, Patrycja Latoch i Natalia Strzępek. Obu drużynom poszło świetnie i różnica punktów była naprawdę niewielka. Ostatecznie drużyna dziewczyn zajęła IV miejsce, a chłopców V.

Dziękuję w imieniu reprezentantów naszej szkoły panu Piotrowi Szczepaniakowi za solidne przygotowanie nas do zawodów. Życzymy dalszych sukcesów i mamy nadzieję, że obie drużyny wiedzą, że są najlepszymi z najlepszych. Gratulujemy!!!

Natalia Zaczkowska, kl. V