Olimpusek 2018

Olimpusek- sesja wiosenna

Dziesięcioro uczniów kl. I ZSP w Rudnie wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie „Olimpusek” (sesja wiosenna) sprawdzającym ich wiedzę ogólną. Ćwiczyli oni sumiennie pod okiem p. Krystyny Krusiec. Nasze pierwszaki znakomicie poradziły sobie z trudnymi zadaniami. Wyniki konkursu zaskoczyły wszystkich! Aż dwoje uczniów zdobyło I miejsce. Byli to: Olivier Janas oraz Oliwier Wyciślok. Otrzymali oni grawerowane dyplomy Laureatów oraz nagrody książkowe. Nicola Kałuża z kolei wywalczyła III miejsce, dyplom Laureata oraz nagrodę książkową. Pozostali uczestnicy uzyskali również wysokie wyniki. Marta Wolny za VIII miejsce  otrzymała dyplom Laureata,  Milena Kałuża – XIII miejsce i dyplom Laureata, Wojciech Muskalla i Oliwia Böhm – XIV miejsce i dyplom Laureata! Serdecznie gratulujemy!

Bożena Kaczmarczyk-Gwóźdź