Życzenia na zakończenie roku szkolnego 2018/19 od Samorządu

Zakończył się rok szkolny 2017/18  i rozpoczęły się wakacje, czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim przedszkolakom, uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły i przedszkola życzymy by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć że to był dobry dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i „ładujcie akumulatory”, ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Do zobaczenia!

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem