DZIEŃ DZIECKA 2019

1 czerwca był Dzień Dziecka. Jednak w naszej szkole odbył się on 31.06.2019r. Świętowaliśmy na boisku w Rudnie. Było mnóstwo atrakcji. Na początku przyjechali do nas animatorzy z ,,Tralalandi”. Była świetna zabawa. Przygotowali dla nas wiele konkurencji oraz zabaw. Rada Rodziców zorganizowała nam również owoce i kanapki. Jako, że był Dzień Dziecka, dostaliśmy wyjątkowo słodycze. Kiedy zabawa z animatorami się skończyła, przyjechały dmuchańce. Bawiliśmy się świetnie. Można było też pograć w piłkę nożną lub puszczać bańki. Każdy znalazł coś dla siebie. Dużą niespodzianką był dla nas jeszcze jeden poczęstunek. Rodzice zrobili nam hot-dogi. Byliśmy bardzo szczęśliwi. Bardzo dziękujemy nauczycielom i rodzicom za opiekę i różne atrakcje. Myślę, że ten dzień zapamiętamy na długo.

Emilia Miesiączek, kl. VI