Cyrk w Rudnie

Ale cyrk!

Dnia 28 lutego 2017 roku ZSP w Rudnie odwiedzili prawdziwi artyści cyrkowi z O`BIMBOLANDO. Zaprezentowali oni bogaty repertuar sztuczek i trików. Wszyscy pękali ze śmiechu, kiedy clown jeździł na rowerku bez kierownicy, żonglował pięcioma piłkami czy wspinał się po misternie wykonanej ruchomej konstrukcji. Były też momenty grozy, kiedy na scenie pojawiła się artystka z najprawdziwszym wężem-dusicielem. Uczniowie pewnie do tej pory głowią się, jak przecięty nożyczkami sznurek nagle „skleił się” a supeł zawiązany na apaszkach zniknął. Szczęśliwcy zostali zaproszeni przez cyrkowców i stali się ich asystentami. Magicy zachwycili wszystkich! Szkoda, że tak szybko zniknęli, bo moglibyśmy podziwiać ich kunszt całymi godzinami.

Bożena Kaczmarczyk