Festiwal Tańców Europejskich 2017

„Taneczne zmagania naszych Przedszkolaków”

Dnia 19.05 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 5 w Gliwicach odbył się IV Wojewódzki Festiwal Tańców Europy, w którym  miały okazję brać udział nasze Przedszkolaki. Festiwal odbył się na bardzo wysokim poziomie, co zaznaczyło szanowne jury.  Konkurs zachwycił swą różnorodnością tańców i pięknymi strojami dzieci. Nasze Przedszkolaki zatańczyły hiszpańskie Paso doble, a po występie zostały nagrodzone gromkimi brawami. Dzieci były niezwykle przejęte swoją rolą i dały z siebie wszystko, za co należy im się duża pochwała. Świetnie poradziły sobie z tremą ( której, jak się potem okazało wcale nie miały). Dziękujemy organizatorom za tak profesjonalną opiekę i niezwykle miłą atmosferę, która panowała w trakcie Festiwalu.

Karolina Charciarek