Dzień Dziecka 2017

Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Z tej okazji Dyrektor ZSP w Rudnie p. Ewa Dohrmann wraz z Radą Rodziców, Radą Sołecką Rudna oraz licznymi sponsorami przygotowała dla dzieci przedszkolnych i szkolnych wiele atrakcji.

Punktualnie o godzinie 10:00 wszystkie dzieci zebrały się na boisku „Młodość Rudno”. Pani Dyrektor serdecznie powitała uczestników tego ważnego święta a uczennice klasy IV odczytały list, który nasza szkoła otrzymała od Rzecznika Praw Dziecka – Pana Marka Michalaka. Następnie przybyli goście a Tralalandii. Animatorki zabrały dzieci w świat niezwykłych zabaw, gdzie uśmiech nigdy nie znika z twarzy. W przerwie między kolejnymi tańcami i zabawami na uczestników czekały przepyszne warzywne kanapki oraz owoce. Nie zabrakło też innych przysmaków lubianych przez dzieci. Wszystko oczywiście było smaczne i zdrowe.

Niemałą atrakcją były dmuchane zjeżdżalnie oraz turnieje piłki nożnej. Co istotne pogoda dopisała!

Bożena Kaczmarczyk

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich zdjęć w Galerii 🙂