Konkurs Międzyszkolny „Baśnie, bajki, bajeczki…”

Wśród nas są znakomici pisarze!

Stwierdzenie, że wśród nas są znakomici pisarze nie jest przesadzone. Po raz kolejny uczniowie ZSP w Rudnie udowodnili swoje talenty artystyczne i literackie, odnosząc sukces w Międzyszkolnym Konkursie „Baśnie, bajki, bajeczki… Charles Perrault i jego bajki” organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Gliwicach.

Ich zadanie polegało na napisaniu ciągu dalszego dowolnej baśni Ch. Perraulta. Dodatkowo uczestnicy konkursowych zmagań pięknie przyozdobili swe baśnie własnoręcznie wykonanymi rysunkmi, tworząc bogato ilustrowane książeczki własnego autorstwa.

Aż osiem osób z rudnowskiej szkoły otrzymało nagrody: Żaneta Zwiernik – III miejsce, a Karolina Pater, Paulina Orlik, Natalia Zaczkowska, Patrycja Latoch, Agata Szubert, Mateusz Jurczyk, Natalia Stromska – wyróżnienia.

Serdecznie gratuluję moim artystom! Oby tak dalej 🙂

Pani Bożena Kaczmarczyk