Liga Humanistyczna

GALA LIGI HUMANISTYCZNEJ

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY RUDZINIEC

Dnia 7.05.2017 r. uczennice naszej szkoły: Natalia Zaczkowska, Agata Szubert oraz Żaneta Zwiernik pojechały wraz z panią Bożeną Kaczmarczyk do Chechła na podsumowanie Ligi Humanistycznej, czyli konkursów gminnych pod patronatem Wójta Gminy Rudziniec. Otrzymały one dyplomy wraz z gratulacjami oraz nagrody za znakomite wyniki w konkursach, w których brały udział. A były to: konkurs frazeologiczny, konkurs recytatorski oraz konkurs ortograficzny. Szybko przypominamy wyniki tych konkursów: konkurs związany z frazeologizmami: I MIEJSCE, konkurs recytatorski:  WYRÓŻNIENIE i konkurs znajomości zasad ortograficznych i nie tylko: III MIEJSCE. Są to bardzo wysokie wyniki, za nie właśnie nasza szkoła uzyskała II MIEJSCE za całokształt, czyli podsumowanie wszystkich tych konkursów.

Wszystkim uczniom, którzy walczyli o ten wynik życzymy dalszych sukcesów z j. polskiego. Oby takie wyniki powtarzały się jak najczęściej!

Żaneta Zwiernik kl. VI