44-160 Rudno | Szkolna 9
tel. 32 230 34 60 | zsprudno@sprudno.edu.pl

Rudno na Sportowo !

Sukcesy sportowe 馃檪

Dnia 30 maja br. dru偶yna ZSP w Rudnie w sk艂adzie: Magdalena Pater, Zosia Semerga, Agata Szubert, Natalia Strz臋pek, Natalia Zaczkowska, Dagmara Pawletko, Dawid Ochud艂o, Miko艂aj Matlok, Marcel Zaczkowski, Marek Morys, Jakub Orlik oraz Mateusz Mika uda艂a si臋 wraz z Panem Piotrem Szczepaniakiem na boisko sportowe w Rudnie, aby reprezentowa膰 nasz膮 szko艂臋 podczas zawod贸w. 

Konkurencja rozpocz臋艂a si臋 przed godzin膮 9:00. Dziewczyny, kt贸re reprezentowa艂y nasz膮 szko艂臋 mia艂y do przebiegni臋cia dystans 600m, natomiast ch艂opcy musieli przebiec kilometr. Nie by艂y to 艂atwe zadania. S艂o艅ce 艣wieci艂o i grza艂o bardzo mocno, co by艂o utrudnieniem dla uczestnik贸w, lecz nasi uczniowie poradzili sobie 艣wietnie z t膮 przeszkod膮, o czym 艣wiadcz膮 wyniki. Dziewczyny z naszej szko艂y zaj臋艂y III miejsce ze strat膮 dw贸ch punkt贸w do z艂otego medalu, natomiast ch艂opcy II miejsce ze strat膮 tak偶e dw贸ch punkt贸w do I miejsca!

Wyniki tych zawod贸w s膮 wspania艂e a naszym uczniom 偶yczymy dalszych sukces贸w nie tylko tych sportowych, ale tak偶e w innych dziedzinach. 

                                                                                                                                                            呕aneta Zwiernik kl. VI

  

Skip to content