Zakończenie Roku w naszym Przedszkolu

Zakończenie Roku Szkolnego 2016/17 w Przedszkolu

Poranek czerwcowy słonkiem przystroił nasze przedszkole,

my dziś ubrani świątecznie we wspólnym stajemy kole,

dziś nasze twarze maleńkie ogarnia tęsknota i żal,

tak miło tutaj i pięknie lecz czeka nas inna dal.

I nigdy nie zapomnimy jak dobrze było w tym kole,

chociaż do szkoły idziemy w sercu zostanie przedszkole,

żegnajcie wszystkie zabawki już nie czas bawić się z wami,

w szkole idziemy siąść w ławki, a swe przedszkole żegnamy.

W dniu 22 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017 połączone z pożegnaniem starszaków. Mimo smutku, że to już pożegnanie, dzieci zaprezentowały się wspaniale recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc. Występy przedszkolaków przyjęte były jak zwykle z rozrzewnieniem przez licznie przybyłych rodziców przypatrujących się z niedowierzaniem poczynaniom swoich pociech. Absolwenci przedszkola zostali serdecznie pożegnani przez swoich młodszych kolegów, którzy życzyli im wierszem sukcesów w nauce i aby wspominali miło czas spędzony w przedszkolu. Następnie starszacy otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola, dyplomy z katechezy, certyfikaty ukończenia zajęć z języka niemieckiego, nagrody książkowe oraz pudełko z prezentami zafundowane przez Radę Rodziców. Nie zapomnieliśmy również o młodszych przedszkolakach, otrzymali oni również wspaniałe nagrody, które wywołały uśmiech na ich twarzach.

Serdecznie żegnamy absolwentów naszego przedszkola. Życzymy im samych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Kochani Rodzice

Składamy serdeczne podziękowania za cały rok współpracy. Dziękujemy za pomoc, wsparcie i życzliwość jaką okazywaliście w ciągu całego roku. Życzymy Wam wiele radości i pociechy z Waszych dzieci. Bądźcie zawsze z nich dumni.

p.Krystyna Bycka