Dzień Chłopaka w oddziale przedszkolnym

Dzień Super Chłopaka

​  30 września jest obchodzony DZIEŃ CHŁOPAKA! Z tej okazji wspólnie z przedszkolakami  świętowaliśmy to wydarzenie. Każdy z obecnych chłopców otrzymał order SUPER CHŁOPAKA. Podczas tego dnia każdy dostał mały upominek zorganizowany z pomocą Rady Rodziców. Wspólne szaleństwo podczas zawodów sportowych na świeżym powietrzu zdecydowanie przypadło do gustu przedszkolakom. Nie zabrakło przy tym dużo uśmiechu, radości oraz dopingu. Zajęcia muzyczne były również miłym zaskoczeniem dla dzieci, które uwielbiają taneczne zabawy. Ciekawa atrakcją okazało się zrobienie tęczy z wykorzystaniem cukierków oraz ciepłej wody.W nawiązaniu do Jesieni wspólnie układaliśmy puzzle przedstawiające Mieszkańców Lasu. Na zakończenie tego szczególnego dnia pozwoliliśmy sobie na odrobinę szaleństwa z wykorzystaniem farb, lecz zamiast pędzli użyliśmy plastikowych widelcy do ozdobienia naszych jesiennych zwierzątek – jeży.

p. Kinga Kaczmarek