Pierwszaki w Szkole 2017

TEST NA PIERWSZAKA 🙂

Dnia 12 października 2017 r. uczniowie klasy I zostali poddani „Testowi na Pierwszaka”. Ich wychowawczyni pani Krystyna Krusiec obmyśliła wiele ciekawych zagadek, zadań i wyzwań, którym musieli sprostać. Najpierw zostali podzieleni na dwie drużyny: po jednaj stronie zasiadły dziewczynki a po drugiej chłopcy. Każda z drużyn wykonywała zadania, zbierając za nie punkty. W rolę prowadzącej wcieliła się Natalia Zaczkowska z kl. V a nad przebiegiem testu czuwała pani Krysia. Ostatecznie ten pierwszy dla pierwszaków test zakończył się remisem. Nasi pierwszoklasiści udowodnili wszystkim, że są pełnoprawnymi uczniami szkoły i nie tęsknią już za przedszkolną beztroską. Z chęcią i uśmiechem na twarzach stawiają czoła nowym wyzwaniom szkolnym.

Bożena Kaczmarczyk-Gwóźdź