Święto Pluszowego Misia

Przedszkolny Dzień Misia

Już po raz kolejny obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Pluszowego Misia. W tym roku ten dzień miał szczególny charakter, ponieważ grupa nasza nosi nazwę Misie. W tym dniu nasze dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi pluszowymi misiami. Misie były bardzo różne, od bardzo małych do bardzo dużych. Zaprosiliśmy na tą naszą uroczystość dzieci z oddziału przedszkolnego, które także przyszły ze swoimi maskotkami. Misie odgrywają dużą rolę w życiu dzieci. Są powiernikami dziecięcych tajemnic, ocierają łzy i pomagają zasypiać. Towarzyszą dzieciom w chwilach radości i smutku. Dlatego też dzieci z wielką ochotą opowiadały o swoich ukochanych pluszakach. W programie obchodów tego święta znalazły się także wierszyki, piosenki, pląsy i prace plastyczne. Wiele radości sprawiły przedszkolakom wspólne tańce i zabawy z misiami. Na pamiątkę tego dnia zrobiliśmy mnóstwo zdjęć. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały słodkie upominki.

p. Krystyna Bycka