III Powiatowy Konkurs ” Inne zakończenie”

KOLEJNY SUKCES W POWIATOWYM KONKURSIE

PLASTYCZNO-LITERACKIM „INNE ZAKOŃCZENIE”

Chętni uczniowie klas I-VI Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudnie wzięli udział w III Powiatowym Konkursie Plastyczno-Literackim zatytułowanym „Inne zakończenie” organizowanym przez Szkołę Podstawową FILOMATA oraz Publiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Gliwicach. Zadaniem uczestników konkursu było napisanie tekstu fabularnego, którego główni bohaterowie  – dwie młode owce  – zostają same w domu i stają oko w oko z niebezpieczeństwem. Uzupełnieniem tekstu była praca plastyczna wykonana techniką dowolną, ilustracja do autorskiego tekstu.

Cieszy ogromnie, że aż trzy prace naszych uczniów zostały dostrzeżone przez jury. W kategorii kl. IV-VI komisja przyznała I miejsce Karolinie Pater, a wyróżnienie Magdalenie Pater, podopiecznym p. Bożeny Kaczmarczyk-Gwóźdź, w kategorii kl. I-III wyróżnienie zdobył Oliwier Wyciślok, który przygotowywał swoją pracę pod okiem p. Krystyny Krusiec oraz swojej mamy.

Serdecznie gratulujemy Laureatom konkursu i  życzymy kolejnych sukcesów!

Pani Krystyna Krusiec, Pani Agnieszka Sołtysiak, Pani Bożena Kaczmarczyk-Gwóźdź