Koniec roku szkolnego 2017/18

ROK SZKOLNY 2017/2018 JUŻ ZAKOŃCZONY!!!

Dnia 22 czerwca 2018 r. uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny. O godz. 8:00 w kościele parafialnym w Rudnie ks. proboszcz Piotr Faliński odprawił mszę świętą w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

Ciąg dalszy uroczystości miał miejsce w szkole. W tym roku swą obecnością zaszczycili nas: p. Zdzisława Mrózek – zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Rudziniec, ks. Piotr Faliński, ks. Konrad Kobinski oraz radna Bernadeta Fitzke. Po odśpiewaniu hymnu i powitaniu gości, Dyrektor Ewa Dohrmann oddała głos uczennicom klasy V, które pod opieką wychowawczyni – pani Bożeny Kaczmarczyk-Gwóźdź przygotowały niespodziankę dla koleżanek i kolegów z kl. VI. Piątoklasistki wcieliły się w rolę nauczycieli obradujących podczas konferencji klasyfikacyjnej. Aż łezka zakręciła się w oku, kiedy przypomniały dokonania szóstoklasistów. Uzupełnieniem występu była prezentacja multimedialna przygotowana specjalnie dla szóstoklasistów. Następnie uczniowie kl. VI wraz z wychowawczynią, panią Małgorzatą Prochotą zaprezentowali katalog uczniów. W krzywym zwierciadle zaprezentowali różne typu uczniowskie. Nie mogło też zabraknąć podziękowań dla nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły.

Po części artystycznej nastąpił długo oczekiwany moment, czyli rozdanie świadectw i nagród najlepszym uczniom.

Bożena Kaczmarczyk-Gwóźdź