Święto Rodziny w Bojszowie

Święto Rodziny w Bojszowie z udziałem uczniów ZSP w Rudnie

Dnia 19 maja 2018 roku młodzi artyści z Rudna, czyli: Grzegorz Będzichowski, Jakub Blaszczyk, Oliwia Böhm, Olivier Janas, Anna Nitkiewicz, Ksawier Maciołek, Dagmara Pawletko, Oliwia Pawletko, Marlena Rapsiewicz, Natalia Strzępek, Oliwier Wyciślok i Natalia Zaczkowska pod opieką p. Małgorzaty Mamok-Migurskiej oraz p. Bożeny Kaczmarczyk-Gwóźdź, udali się do świetlicy wiejskiej w Bojszowie na specjalne zaproszenie Prezes Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich w Bojszowie – p. Cecylii Frejno. Ich zadaniem było przygotowanie programu artystycznego uświetniającego Święto Rodziny. Uczniowie naszej szkoły znakomicie wywiązali się z tego zadania. Przygotowali dla uczestników uroczystości wiele atrakcji: były scenki humorystyczne, teksty gwarowe oraz piosenki z lat 70. I 80 XX. wieku. Występy przypadły do gustu widzom a brawom nie było końca.

Dziękujemy serdecznie Sz. P. Cecylii Frejno za możliwość udziału w Święcie Rodziny. Mamy nadzieję, że sprostaliśmy oczekiwaniom organizatorów i zadowoliliśmy nawet najbardziej wymagających widzów i słuchaczy. Liczymy na to, że również w przyszłości będziemy mogli odwiedzić Bojszów i zaprezentować nasze umiejętności a przy okazji umilić czas uczestnikom uroczystości.

Dyrektor ZSP w Rudnie Ewa Dohrmann, p. Małgorzata Mamok-Migurska, p. Bożena Kaczmarczyk-Gwóźdź oraz Uczniowie ZSP w Rudnie