Szlachetna Paczka 2018- podsumowanie

SZLACHETNA PACZKA 2018

Już po raz VIII przedszkolaki oraz uczniowie ZSP w  Rudnie wzięli udział w akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. W tym roku pomagaliśmy rodzinie z okolic Gliwic. Cieszymy się ogromnie, że udało nam się zaszczepić w młodych ludziach chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Dzięki hojności Rodziców, Dzieci, Nauczycieli, Pracowników szkoły, Mieszkańców Rudna oraz Rudzińca udało nam się zebrać 19 paczek zawierających żywność i środki czystości, bon do sklepu Biedronka o wartości 550 złotych oraz zakupić aż 3 tony węgla. Nie zawiedli również absolwenci. Chociaż opuścili mury naszej szkoły, to nie zapomnieli o organizowanej przez nas akcji. Mamy nadzieję, że Pani Joanna i Pan Norbert będą mieli udane święta i zapomną o troskach dnia codziennego.

Koordynatorem akcji w naszej szkole była p. Małgorzata Mamok-Migurska