44-160 Rudno | Szkolna 9
tel. 32 230 34 60 | zsprudno@sprudno.edu.pl

Sesja fotograficzna klasy VI

Sesja fotograficzna klasy VI

 

Dnia 7 maja cała klasa VI, również ja, mieliśmy sesję zdjęciową do tablo.

    Tygodniami przygotowywałyśmy się do tych zdjęć. Każda z nas zastanawiała się, z czym może pozować. Były najróżniejsze pomysły. W tym dniu była przepiękna pogoda, dlatego pani Jola Zygmunt-Więzik miała bardzo ciekawy pomysł. Zaproponowała, aby zrobić nam zdjęcia w plenerze. Był to znakomity pomysł. Zrobiła nam kilka fotografii, a później na znak pani fotograf musiałyśmy skoczyć w górę. Następnie weszłyśmy do szkoły i miałyśmy osobne zdjęcia do tablo. Pani Jolanta miała super pomysły. Na koniec sesji mogliśmy pooglądać zrobione zdjęcia. Były one perfekcyjne. Przy okazji trochę się pośmiałyśmy.

Podziękowałyśmy pani Joli za świetne zdjęcia, ale najlepsze było to, że cały czas była świetna atmosfera.

                       Emilia Miesiączek, klasa VI

 

Dnia 7 maja 2019 roku w szkole odbyła się sesja fotograficzna klasy szóstej.

Bardzo się ucieszyłam. Pani Jolanta Zygmunt–Więzik robiła nam tyle zdjęć, że nie dało się policzyć. Każde zdjęcie było świetne. Bardzo podobało się nam, gdy poszłyśmy na chwilę na dwór. Najśmieszniej było, gdy wszyscy musieliśmy podskoczyć do zdjęcia, trzymając się za ręce. Niektóre osoby miały całkiem nowe i inne stroje, jak np. stój jeździecki; był też keyboard. Jeszcze rano denerwowałyśmy się w domach ubiorem, a po sesji każda z dziewczyn promieniała radością.

Na pewno niejedna klasa marzy o czymś takim, a nas to właśnie spotkało.

Magdalena Pater, kl. VI

 

 

Dnia 7 maja do Szkoły Podstawowej w Rudnie przyjechała pani fotograf Jolanta Zygmunt–Więzik.

Sesja była świetna. Przygotowywałyśmy się do niej bardzo długo. W tym dniu była piękna pogoda, więc pani Jola zrobiła nam zdjęcia na dworze. Następnie szybko się przebrałyśmy i miałyśmy robione zdjęcia na tablo. Pani fotograf zrobiła każdej z nas piękne zdjęcie.

Moim zdaniem zdjęcia wyszły cudnie, chciałabym to jeszcze raz powtórzyć.

Karolina Pater, kl. VI

 

Skip to content