44-160 Rudno | Szkolna 9
tel. 32 230 34 60 | zsprudno@sprudno.edu.pl

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/19

Dnia 19 czerwca 2019 r. zakończył się rok szkolny 2018/2019. Jak co roku uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zebrali się w kościele na mszy św. w ich intencji a następnie udali się do szkoły.

Dyrektor Ewa Dohrmann powitała gości: ks. Konrada Kobinskiego, p. Pawła Kaletę – reprezentującego Nadleśnictwo Rudziniec, p. Bernadetę Fitzke – sołtys sołectwa Rudno, p. Magdalenę Stochaj – radną oraz nauczycieli, uczniów i rodziców. Następnie głos zebrali uczniowie kl. V, którzy wspólnie z wychowawczynią p. Małgorzatą Mamok-Migurską przygotowali oryginalny program artystyczny. Po raz pierwszy w ZSP w Rudnie odbyła się gala wręczenia Oskarów w różnych kategoriach. Te prestiżowe nagrody otrzymały uczennice kl. VI oraz ich wychowawczyni. Następnie głos zebrały szóstoklasistki, które przygotowały prezentację multimedialną i powspominały swoje początki w szkole. Podzieliły się również z obecnymi swoimi marzeniami i planami na przyszłość.

Po chwilach wzruszeń przyszedł czas na rozdanie świadectw i nagród osobom z najwyższymi średnimi. W sposób szczególny Pani Dyrektor wyróżniła zdobywców trzech najwyższych średnich ocen w szkole: Natalię Zaczkowską, Emilię Miesiączek i Mateusza Drosta.  Wszystkie osoby, które „wywalczyły” czerwone paski dostały nagrodę specjalną od Rady Rodziców – był to bilet do kina.

Przed nami dwa miesiące wakacji. Niech ten czas przyniesie wypoczynek i siły do pracy. Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, abyśmy mogli spotkać się w takim samym składzie podczas akademii z okazji inauguracji kolejnego roku szkolnego.

Bożena Kaczmarczyk-Gwóźdź

Skip to content