Bal karnawałowy 2020

Dnia 27.01.2020 w „Karczmie u Karola” dzieci z Publicznego Przedszkola oraz Oddziału Przedszkolnego w Rudnie miały okazję uczestniczyć w balu karnawałowym.
Tego dnia na sali pojawiły się kolorowe postacie. Na zabawie można było spotkać wróżki, księżniczki, syrenki, biedronki, policjantów, super bohaterów oraz wiele ciekawych postaci.
Zabawę poprowadziły sympatyczne Panie animatorki . Odbyły się konkursy, tańce oraz zabawy. Dzieci świetnie się bawiły do znanych przebojów, więc gdy czas zabawy dobiegł końca z żalem opuszczały salę balową.
Bal ten umożliwił spędzenie dzieciom czasu w wesołej szalonej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła Przedszkolakom wiele uśmiechu, co było głównym celem tego balu. Dziękujemy za niezapomniane chwile!
Kolejny bal już za rok.