Zostań w domu!

Film autorstwa Marleny Rapsiewicz

Uczniowie ZSP w Rudnie w ramach zajęć zdalnych z informatyki przygotowywali filmiki, w których prezentowali, co można robić w domu podczas epidemii. Ich kreatywność i profesjonalizm  zaskoczyły nas wszystkich. Cieszymy się, że nie tylko znakomicie opanowali umiejętność obsługi komputera, kamery i skomplikowanych programów do obróbki filmów, ale potrafią również pięknie zaprezentować się i – co ważne – mają coś mądrego do powiedzenia. Chcemy Wam zaprezentować dwie wyróżniające się prace: pierwsza jest autorstwa Marleny Rapsiewicz z kl. VI, druga została wykonana przez Dagmarę Pawletko – także uczennice VI klasy.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w kręcenie filmów a wyróżnionym dziewczynom serdecznie gratulujemy 🙂

Zostańcie w domu 🙂

Film autorstwa Dagmary Pawletko