Głosowanie na nagrodę publiczności V konkursu na gadkę

Szanowni Państwo!

W poniedziałek 18 maja o godzinie 18 startujemy z głosowaniem na nagrodę publiczności V konkursu na gadkę! W głosowaniu udział wziąć może każdy użytkownik portalu Facebook oraz YouTube.

Zasady głosowania:

— Filmy 18 finalistów zostaną podzielone na trzy posty tj. kategorie (dorośli, młodzież,dzieci).

— W każdym z postów zostaną umieszczone opisane linki do filmów finalistów.

— Pod każdym postem zostaną zamieszczone komentarze z imionami i nazwiskami finalistów.

— Głosowanie w każdej kategorii wygrywa uczestnik, który zbierze najwięcej reakcji pod komentarzem ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz najwięcej łapek w górę pod swoim wystąpieniem na portalu YouTube. Reakcje oraz łapki w górę zostaną zsumowane, co złoży się na ostateczny wynik.

— Głosy z kont fejkowych lub podejrzanych nie będą brane pod uwagę.

— Jeden użytkownik może oddać głos na więcej niż jednego uczestnika.

— Głosowanie zostaje zakończone dnia 25 maja o północy.

— Wyniki głosowania publiczności zostaną oficjalnie ogłoszone 29 maja o godzinie 17 podczas finałów konkursów Miesiąca Języka Ojczystego oraz tego samego dnia umieszczone na fanpage’u Sekcji Dialektologii i Socjolingwistyki KNJSUJ.

Link do strony, na której odbędzie się głosowanie: