44-160 Rudno | Szkolna 9
tel. 32 230 34 60 | zsprudno@sprudno.edu.pl

Zostań w domu z Gminą Rudziniec

Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec oraz Gmina Rudziniec zachęcają mieszkańców do kreatywnego spędzania czasu wolnego. W związku z tym te dwie instytucje postanowiły zorganizować konkurs pod patronatem Pana Wójta Krzysztofa Obrzuta pt. „Zostań w domu z Gminą Rudziniec”. Konkurs przeznaczony był dla wszystkim mieszkańców naszej gminy. Zadaniem uczestników było nagranie filmu lub zrobienie zdjęcia ukazującego kreatywne sposoby spędzania czasu wolnego. 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród grona osób nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Wiktoria Skrobek otrzymała  nagrodę w kategorii kl. IV-VI za to, że „wykorzystuje ten czas na wiele sposobów i wykazuje się przy tym różnymi umiejętnościami” a Rafał Stochaj w kategorii kl. I-III „za wykazanie się cierpliwością w układaniu puzzli w trudnym czasie” 🙂 

Serdecznie gratulujemy kreatywności i życzymy kolejnych sukcesów!

  

Skip to content