44-160 Rudno | Szkolna 9
tel. 32 230 34 60 | zsprudno@sprudno.edu.pl

Podziękowania od Rodziców Starszaków Przedszkola Publicznego w Rudnie

PODZIĘKOWANIA

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola w dniu dzisiejszym w imieniu własnym, a także w imieniu rodziców starszaków, chciałabym Wam wszystkim serdecznie podziękować.

Pani Dyrektor – dziękujemy, za ogromny wkład w rozwój przedszkola. Za zwracanie uwagi na najważniejsze wartości takie jak szacunek, współpraca i rozwój. Za promowanie naszego sołectwa. Za wspaniałą organizację życia przedszkola, za zwracanie uwagi na rzeczy ważne, czujne oko, dzielenie się z nami swoim doświadczeniem i ogromne serce.

Pani Marianno – dziękujemy, za piękny uśmiech każdego dnia. Za wiedzę, którą Pani przekazała dzieciom w trakcie codziennych zajęć. Za opiekę, troskę, naukę, cierpliwość, serdeczność i serce włożone w wykonywaną pracę. Wyrazy wdzięczności za trud włożony w edukację naszych dzieci.

Pani Kamilo – to początek Pani pracy w przedszkolu i wspaniale odnalazła się Pani tej w nowej roli. Dziękujemy, za dobre serce oraz za szalone pomysły i wspólną zabawę. Codzienną pracę z dziećmi i współpracę z nami -rodzicami. Za profesjonalną, pełną troski i ciepłą opiekę.

Pani Gabrysiu – Pani rola, choć mniej widzialna również jest bardzo ważna. To Pani czuwa nad codziennym samopoczuciem dzieci, pomaga im w podstawowych czynnościach, dba o ich komfort i potrzeby. Dzieci zawsze mogą liczyć na Pani pomoc i dobre serce. Dziękujemy za piękne dekoracje w przedszkolu oraz za ład i porządek.

Pani Małgosiu- dziękujemy za wspaniałe zabawy podczas nauki języka mniejszości narodowej. Za ogromne serce i radość podczas zajęć.

Pani Beatko- dziękujemy za pracę z dziećmi podczas zajęć z języka angielskiego. Za cierpliwość i serdeczność.

Pani Krysiu- dziękujemy za to, że przybliżyła Pani nasze dzieci do Boga. Za każdą piosenkę i modlitwę. Za ogromne serce i przekazywanie wartości bliskich Bogu. Serdeczne Bóg Zapłać.

Chcieliśmy również podziękować Paniom kucharkom i Pani intendentce. Pani Dorocie, Pani Marzence i Pani Monice za dbanie o jakość i urozmaicanie codziennych posiłków, za szpinak, kotleciki, buraczki, budyń, naleśniki i zupki. Dziękujemy za codzienny trud i za troskę o brzuszki naszych dzieci.

Pani Bożenie Logopedzie za gimnastykę buzi i języka. Za dbanie o dobrą wymowę, promowanie naszego języka. Za ciepło i otwartość na każde dziecko i każdego rodzica.

Pani Psycholog Ani- za współpracę i pomoc, za ciekawe propozycje zabaw z dziećmi oraz za wykłady i zabawy dotyczące bezpiecznych wakacji.

Pani Mariolu- dziękujemy za wsparcie i pomoc przy naszych dzieciach. Za serdeczny uśmiech oraz codzienny trud i serce wkładane w wykonywaną pracę. Za dbanie o ogród za ład i porządek.

Z całego serca dziękujemy!

Rodzice Starszaków Przedszkola Publicznego w Rudnie

Skip to content