44-160 Rudno | Szkolna 9
tel. 32 230 34 60 | zsprudno@sprudno.edu.pl

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

Kolejny rok szkolny już za nami. Sami wiecie, że nie był to czas łatwy, na szczęście wspólnie sprostaliśmy wyzwaniom i daliśmy radę pokonać wszystkie trudności!

Przyszedł czas zasłużonego odpoczynku. Najpierw jednak trzeba było uroczyście zakończyć ten rok szkolny. Dnia 24 czerwca 2022 r. o godz. 8:00 odbyła się msza święta w kościele parafialnym a po niej uczniowie zebrali się w szkole na akademii. Uczniowie kl. I dali popis swoich zdolności. Pod opieką p. Małgorzaty Pfeiffer przygotowali występ artystyczny o tematyce wakacyjnej. 

Po występie artystycznym nie pozostało już nic innego, jak wręczyć świadectwa i nagrody. Oczywiście uczniowie, którzy wypracowali świadectwa z paskiem oraz średnie ocen powyżej 4,5 odebrali je z rąk p. Dyrektor Ewy Dohrmann. 

Cieszymy się, że ten rok szkolny mogliśmy zakończyć tradycyjne, czyli wszyscy razem: uczniowie, nauczyciele i rodzice. W tej ważnej dla nas chwili towarzyszyli nam również goście: przedstawiciele Rady Rodziców, władz samorządowych, ksiądz proboszcz oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Rudziniec, pan Wiesław Kucharski.

Drodzy Uczniowie! Przed nami dwa miesiące wypoczynku. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was czas bezpieczny, spędzony w gronie osób najbliższych sercu. Nabierajcie sił, które dobrze spożytkujecie w nowym roku szkolnym!

Dyrektor Ewa Dohrmann oraz Rada Pedagogiczna ZSP w Rudnie

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości. Znajdziecie je oczywiście w Galerii, w zakładce Szkoła. Przyjemnego oglądania 🙂

Skip to content