44-160 Rudno | Szkolna 9
tel. 32 230 34 60 | zsprudno@sprudno.edu.pl

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej w Rudnie

 

Po dwóch miesiącach odpoczynku przyszedł czas na powrót do szkoły. 4 września o godz. 8:00 wszyscy uczniowie ZSP w Rudnie, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz rodzice i pozostali mieszkańcy Rudna zebrali się w kościele parafialnym, aby uczestniczyć we mszy św. odprawionej w ich intencji. Następnie uczniowie pod opieką nauczycieli udali się do szkoły na uroczysty apel. Ważnym punktem programu był występ uczniów kl. III przygotowany pod opieką p. Małgorzaty Pfeiffer. 

Po występie naszych uczniów pierwszoklasiści z rąk Pani Dyrektor oraz wychowawczyni pani Krystyny Krusiec odebrali tzw. tytki, czyli rogi obfitości. W tym  ważnym dla nas dniu, swą obecnością zaszczyciła nas sołtys Rudna pani Bernadeta Fitzke oraz rodzice naszych uczniów.

Skip to content