44-160 Rudno | Szkolna 9
tel. 32 230 34 60 | zsprudno@sprudno.edu.pl

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień 14 października jest dniem szczególnym dla wszystkich osób związanych ze szkołą.

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej przypadł w sobotę, stąd w SP w Rudnie obchodzony był w poniedziałek, 16 października. Najpierw cała społeczność szkolna wzięła udział we mszy świętej odprawionej w kościele parafialnym. Następnie nauczyciele, uczniowie, ich rodzice oraz zaproszeni goście udali się do budynku szkoły.

Podczas akademii przygotowanej przez uczniów kl. I pod opieką p. Krystyny Krusiec nasi najmłodsi uczniowie zaprezentowali swe zdolności artystyczne i udowodnili wszystkim, że zasługują na miano uczniów SP w Rudnie. Złożyli oni serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowali za trud włożony  w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia.

Następnie przyszedł czas na główny punkt uroczystości, czyli pasowanie na uczniów klasy I, którego dokonała Pani Dyrektor Ewa Dohrmann.

Na pierwszoklasistów czekała niespodzianka – prezenty ufundowane przez Nadleśnictwo Rudziniec, które wręczyła im p. Ewa Łukasik, przekazując również życzenia od Pana Nadleśniczego Wiesława Kucharskiego. 

Pani Monika Smeja – przewodnicząca Rady Rodziców – w imieniu wszystkich rodziców oraz uczniów złożyła serdeczne życzenia nauczycielom oraz podziękowała im za ich trud oraz poświęcenie w pracy z uczniami. 

Serdecznie dziękujemy w tym miejscu Radzie Rodziców naszej szkoły za zaangażowanie oraz współpracę. Dziękujemy za to, że jesteście z nami i zawsze możemy na Was liczyć!

 

 

 

Skip to content