44-160 Rudno | Szkolna 9
tel. 32 230 34 60 | zsprudno@sprudno.edu.pl

Budowa żłobka i przedszkola w Rudnie już ruszyła!

Marzenia mieszkańców Rudna i gminy Rudziniec powoli zaczynają się urzeczywistniać. Przed kilkoma dniami rozpoczęły się pierwsze prace związane z budową żłobka i przedszkola w Rudnie przy ul. Gliwickiej.

 

Grupa naszych przedszkolaków wraz z Panią Dyrektor Ewą Dohrmann udała się na plac budowy, aby na własne oczy obejrzeć postępy prac. Na tę okazję przedszkolaki otrzymały specjalne stroje robocze – kamizelki odblaskowe i kaski ochronne oraz narzędzia pracy, czyli łopatki, bo jak wiadomo – na budowie każda para rąk przyda się do pomocy.

 

Przedszkolaki miały również okazję spotkać się z Panem Wójtem Krzysztofem Obrzutem oraz Radnymi naszej gminy, którzy wspólnie z przedstawicielem firmy budowlanej, pod okiem Pani Dyrektor, dokonali symbolicznego wkopania tablicy informacyjnej dla tej ważnej dla nas wszystkich inwestycji.

 

Z zapartym tchem będziemy obserwowali, jak na naszych oczach powstają żłobek i przedszkole. Już nie możemy doczekać się efektu końcowego!

https://www.facebook.com/gmina.rudziniec/posts/pfbid027jJmEYYJfSSxEoNPJoxZTaFZTf29jf1ssj9t

 

 

 

 

Skip to content