44-160 Rudno | Szkolna 9
tel. 32 230 34 60 | zsprudno@sprudno.edu.pl

Nadanie imienia SP w Rudnie

Szanowni Rodzice!
We wtorek 11.06.2024 r. Szkole Podstawowej w Rudnie zostanie nadane imię Kawalerów Orderu Uśmiechu. Jest to ważne wydarzenie dla nas wszystkich.
 
Z tej okazji o godz. 9:00 w kościele parafialnym zostanie odprawiona msza św. w intencji całej społeczności szkolnej. Serdecznie zapraszamy Rodziców, absolwentów, mieszańców naszej miejscowości do wzięcia w niej udziału
 
W tym dniu dzieci przedszkolne będą mieć śniadanie o godz.8.00. Później pod opieką nauczycieli oraz po uzyskaniu Państwa zgody wspólnie pójdą do kościoła. Mogą również przyjść z rodzicami do kościoła.
 
Każda grupa przedszkolna ubiera swoje koszulki z logo grupy.
Po mszy wracają z nauczycielami do swojego budynku przedszkolnego.Po części oficjalnej dla dzieci szkolnych i przedszkolnych zostaną zorganizowane gry i zabawy na boisku szkolnym (ok. godz. 10.45). Poczęstunek zostanie przygotowany przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Rudnie dla dzieci szkolnych i przedszkolnych. Przygrywać  będzie zespół CoderoSax.
Około godz.13.00 Misie wracają na ul. Boczną.    

 

Z okazji nadania imienia wszystkie dzieci szkolne otrzymają na czas uroczystości koszulki z logo szkoły oraz Orderem Uśmiechu, prosimy, aby założyli je 11 czerwca.

Prosimy również, aby w tym dniu nie parkować samochodów przy szkole.

Dyrektor Ewa Dohrmann

 
OrderUśmiechu.pl – Order Uśmiechu
Skip to content