Nasi uczniowie w środę 18.05.2026r wzięli udział w gminnych zawodach sportowych w dwa ognie które odbyły się w Poniszowicach. Nasi uczniowie w składzie: Wojciech Prochota, Błażej Grobosz, Sara Sigmundczyk, Karolina Kaduk, Ksawery Jędrzyca, Mikołaj Zaczkowski, Kacper Witkowski, Anna Pater, Bianka Mynarek, Blanka Choroba zajęli IV miejsce.








