Gminny Festiwal „Let’s sing” 2017

Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej „Let’s sing” 2017

Po raz kolejny Zespół Szkolno- Przedszkolny w Rudzińcu zorganizował Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej ‘’Let’sing” pod patronatem Wójta Gminy Rudziniec we współpracy z  Gminnym Ośrodkiem Kultury w Poniszowicach.

Celem konkursu było  nawiązanie lepszej współpracy z miejscowymi szkołami podstawowymi a przede wszystkim motywowanie uczniów do doskonalenia znajomości języka  angielskiego m.in. poprzez  umożliwianie im prezentacji swoich umiejętności lingwistycznych i wokalnych, a także promowanie młodych talentów.

Konkurs został przeprowadzony w  dwóch kategoriach solistów i zespołu wokalnego, przedszkoli, szkół podstawowych klas 1-3 i 4-6 oraz gimnazjum.

Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny z klasy IV w składzie: Emilia Miesiączek, Paulina Orlik, Magdalena Pater oraz Natalia Zaczkowska w piosence Lenki ” Everything at once”. Solistką z klasy VI była Natalia Stromska w piosence Sama Smitha „Stay with me”.

Miło jest nam poinformować, że Natalia Stromska swoim bezbłędnym wykonaniem oczarowała szanowne jury, skradła serca publiczności i wywalczyła zaszczytne I miejsce w kategorii klas IV-VI wśród zespołów wokalnych i solistów, pokonując tym samym wielu znakomitych uczestników.

Serdecznie dziękuję Wszystkim dziewczynom za staranne przygotowanie się do konkursu, poświęcony czas na próbach i zaangażowanie. Sam udział w konkursie jest już dla Was wielkim wyróżnieniem!

p. Barbara Łakomska