IV Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki „Inne zakończenie”

Uczniowie naszej szkoły po raz czwarty wzięli udział w konkursie powiatowym „Inne zakończenie” organizowanym przez gliwicką szkołę FILOMATA. Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania o przygodach Zefirka oraz wykonanie pracy plastycznej – ilustracji opowiadania. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, na wysokim poziomie, a przy tym różnorodne zarówno w części literackiej, jak też w doborze technik plastycznych. Jury złożone z przedstawicieli organizatorów oraz doradcy metodycznego nie miało łatwego zadania. Ostatecznie Karolina Pater, Magdalena Pater, Natalia Zaczkowska – uczennice klasy VI – zdobyły wyróżnienia!
Wszystkim uczestnikom konkursu gratuluję wyobraźni, kreatywności oraz twórczego podejścia do zaproponowanego tematu.

Pani Bożena Kaczmarczyk-Gwóźdź