Spartakiadia Przedszkolaków 2017

Spartakiada

W poniedziałek 12.06 nasi przedszkolacy wzięli udział w Spartakiadzie Przedszkolaków. Organizatorem tej imprezy sportowej był Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pławniowicach. Dzieci wystartowały w sześciu konkurencjach: bieg, skok z miejsca, rzuty woreczkiem, tor przeszkód, skoki w workach oraz przeciąganie liny. W spartakiadzie wzięły udział dzieci z czterech przedszkoli z terenu Gminy Rudziniec. Mali sportowcy radzili sobie znakomicie we wszystkich konkurencjach. Punkty i miejsca uzyskane przez każde dziecko miały wymiar jedynie symboliczny, ponieważ wszystkie biorące udział w zawodach dzieci były zwycięzcami spartakiady. Liczyła się przede wszystkim wspaniała zabawa. Uczestnicy zwodów sportowych otrzymali puchary, medale oraz dyplomy. Po ciężkich zmaganiach zawodnicy zostali zaproszeni na poczęstunek.

p. Krystyna Bycka