44-160 Rudno | Szkolna 9
tel. 32 230 34 60 | zsprudno@sprudno.edu.pl

Bajkę o Marysi i lodowej górze

Dnia 14 lutego uczniowie naszej szkoły obejrzeli wzruszającą Bajkę o Marysi i lodowej górze, którą zaprezentowała grupa teatralna O!Teatr.

Dzięki tej bajce widzowie mieli okazję przenieść się do Królestwa Srebrnego Szczytu, gdzie panują Król Patyk i Królowa Tasiemka. Ich córka to tytułowa królewna Marysia – niezwykle urodziwa dziewczyna z trudnym charakterem. Królewska para, w obliczu ciągłych kaprysów córki, postanawia wydać ją za mąż. Czy jednak znajdzie się kandydat, który okiełzna humory księżniczki, a ona sama przejdzie oczekiwaną zmianę? I jaką rolę w tym wszystkim odegra czarny łabędź? Twórcy spektaklu zręcznie połączyli plan żywy z planem lalkowym. Podczas spektaklu aktorzy animowali publiczność, zachęcali do interakcji i czynnego uczestnictwa w tym, co działo się na scenie.

Mamy nadzieję, że aktorzy już wkrótce ponownie odwiedzą naszą szkołę. Z zapartym tchem czekamy na kolejne cudowne przedstawienie!

 

 

 

Skip to content