Spotkania Zamkowe

Oliwia Bohm oraz Nicola Kałuża – zdobywczynie pierwszych miejsc w Gminnych Eliminacjach do XIX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Spotkania Zamkowe” 12 maja pod opieką p. Bożeny Kaczmarczyk-Gwóźdź udały się na zamek toszecki, aby wziąć udział w kolejnym etapie recytatorskich zmagań. Tym razem rywalizowały ze zwycięzcami eliminacji gminnych z całego powiatu gliwickiego. Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, a uczestników oceniało profesjonalne jury.

Po długich naradach został ogłoszony werdykt. Jest nam niezmiernie miło, że uczennica naszej szkoły Nicola Kałuża wywalczyła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy 🙂

Organizatorami konkursu byli: Szkoła Podstawowa nr 2 w Toszku oraz Centrum Kultury Zamek w Toszku. Patronat nad turniejem objął Starosta Powiatu Pan Waldemar Dombek.