Szkolenie BHP dla uczniów

O BEZPIECZEŃSTWIE PO RAZ KOLEJNY

W ramach prowadzonej przez naszą szkołę akcji propagowania zasad bezpieczeństwa, uczniowie 2 stycznia 2018 r. uczestniczyli w spotkaniu z Głównym Inspektorem ds. BHP. Pan Adam Kurpierz przeprowadził pogadankę o tematyce profilaktycznej. Przypomniał dzieciom, jak bezpiecznie korzystać z urządzeń elektrycznych oraz jak zareagować w sytuacji niebezpieczeństwa. Pan Adam przywołał ponadto zasady udzielania pierwszej pomocy.

Uczniowie chętnie uczestniczyli w prelekcji, o czym świadczyć mogło ich zaangażowanie w dyskusję. Przekazywane informacje zostały przez dzieci ocenione jako  niezwykle ważne. Podczas spotkania pan Adam wielokrotnie podkreślał, jak istotne jest to, aby unikać sytuacji niebezpiecznych dla życia i zdrowia.

Serdecznie dziękujemy za tę cenną lekcję.

Bożena Kaczmarczyk-Gwóźdź